parallax background
بسیار چیزهای کوچک که به واسطه تبلیغات صحیح، بزرگ شدند.

تبلیغات،
جان یک تجارت است.

تیم متخصص برای شما کار می کنند.

همه اعضای تیم قاصدان گرافیست های حرفه ای اند با تحصیلات آکادمیک و تجربه کاری در زمینه هنر و تبلیغاتتبایغات تاثیرگذار و متفاوت داشته باشید

با توجه به روانشناسی مخاطب و مطالعه و پژوهش بر روی جامعه هدف، تبلیغاتی تاثیرگذار خواهید داشت.

اهداف راهبردی مجموعه قاصدان :

- حمایت از تولیدات داخلی و کمک به معرفی کالاهای ایرانی به بهترین شکل ممکن
- دوست دار محیط زیست با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دیجیتال دنیا برای استفاده حداقل کاغذ و راه های جایگزین کاغذ
- ارائه‌ی خدمات کامل تبلیغاتی و بازاریابی از جمله طراحی کمپین، تحقیقات بازاریابی، اجرای تبلیغات رسانه‌ای و محیطی
- 10 سال تجربه در کلیه امور تبلیغات ، گرافیک و معماری داخلی + تبلیغات دیجیتالی + تبلیغات محیطی

اهداف از تاسیس استدیو قاصدان :

کار ما تحقیق، نوشتن، ترسیم، طراحی، نقاشی و عکاسی است. ما با برنامه ریزی و مشورت تصویر تخیلات ذهنی را به تصویر می کشیم.


گروه تبلیغاتی قاصدان در جهت توسعه فعالیت های هنری و فرهنگی در سال 1388 در مشهد تاسیس شد. استدیو قاصدان همگام با فعالیت های تبلیغاتی و هنری با ارائه‌ی استراتژی‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار تلاش دارد. واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی شرکت به‌طور هوشمندانه راه‌حل‌های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

همواره سعی ما بر این بوده تا بتوانیم سفارش موردنظرتان را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ارائه دهیم. جهت رفاه حال مشتریان عزیزمان کلیه سفارشات چاپی به صورت رایگان ارسال می شود.

کاظم غفوری - مدیرعامل

کاظم غفوری دارای 15 سال تجربه در صنعت تبلیغات به عنوان طراح، مدیر خلاقیت و مدیرعامل می باشد. وی با سازمان های داخلی و بین المللی در هر دو بخش خصوصی و دولتی مشارکت نموده است. او با ارائه استراتژی های خلاقانه و مؤثر به عنوان یکی از مشاوران طراح پیشرو در ایران شناخته شده است. او مدرک ممتاز کارشناسی ارشد از دانشگاه هنر تهران را دارا می باشد.


فرهاد موسوی - طراح گرافیک

فرهاد موسوی، کارشناس رشته گرافیک با بیش از 15 سال تجربه، ارائه استراتژی های خلاقانه در زمینه های مختلف برندینگ، هویت سازمانی، کمپین ها، رویدادهای نمایشگاهی و ... را در کارنامه خود دارا می باشد. او با سازمان های خصوصی و دولتی بسیاری همکاری داشته است. وی مدیری منظم و با دانش بالاست.


محمد عظیمی - مدیر مالی

فرهاد موسوی کارشناس ارشد رشته مدیریت، سابقه همکاری با تیم های تبلیغاتی بسیاری را دارد. او از درک بسیاری از نحوه سرمایه گذاری و هزینه های تبلیغاتی برخوردار است. پیشنهاد تبلیغاتی با کیفیت و با هزینه پایین از شگردهای اوست.


رسول دهقان - برنامه نویس و طراح

رسول دهقان گرافیستی خوش ذوق با قدرت ایده پردازی بسیار بالاست. تبحر و تسلط وی بر زمینه های مختلف گرافیک و برنامه نویسی موجب شده تا بدون محدودیت در اجرا پروژه های محوله را با بالاترین کیفیت و بهترین شکل ممکن انجام دهد. او کارشناس ارشد رشته گرافیک است.


سریع و رایگان تحویل بگیرید

طراحی شما را در سریع ترین زمان ممکن تحویل خواهیم داد. سفارش چاپی شما را به هر کجا که خواستید رایگان ارسال می کنیم.